Video

EASYLINE Edge Instruktážní video

Krátké video popisující, proč je pro vás řešením náš EASYLINE EDGE Aplikátor.

S aplikátorem EASYLINE EDGE máte kontrolu - vytvořte si vlastní ostré, dlouhodobé linie. Používá se k označení parkovišť, skladů a obchodů, výrobních podlah, sportovních kurtů a dětských hřišť a dalších tvrdých ploch.

Ukázka RTD

Tohle video je jednoduchý kovovýrobní test, který ukazuje, jak použití kapaliny ROCOL RTD může zabránit nákladům na výměnu drahých dílů a prodloužení životnosti řezných nástrojů.

Ukázka testu čtyř kuličkových svarů

Tohle video je ukázkou standardního testu čtyřválcového svaru. Zkouška se považuje za dokončenou, když se kuličková ložiska spolu svaří pod teplem vytvářeným třením. První test je dokončen běžným mazacím tukem a druhý test používá ložiskové mazivo z naší řady FOODLUBE.

Ukázka PUROLU

Videoprezentace PUROLU, víceúčelového plastického maziva certifikovaného podle ISO 21469 pro náhodný kontakt s potravinami a uvolňovací činidlo NSF 3H pro přímý kontakt s potravinami.

Ukázka DETEXU

Uzávěry a pohony DETEX představují další důležitý krok v tom, jak pomáhat zpracovatelům potravin a nápojů vyhnout se nákladným prostojům, stažení výrobků z trhu a riziku poškození pověsti.

Ukázka LEAK DETECTOR Spreje

Ukázka špičkového spreje detektoru úniku. Vysoce účinný aerosol pro detekci malých i velkých úniků.

Klíčové výhody studených galvanizačních sprejů ROCOL

Galvanizační spreje ROCOL za studena  mají Triple Protection formulaci, která byla vyvinuta vědci ROCOLu za účelem využití chemických vlastností Zinku a pokročilého systému pryskyřice pro ochranu oceli před korozí.

Převodové oleje se systémem ochrany proti spuštění (SUPS)

Tohle video ukazuje výhody použití převodových olejů s technologií ROCOL Start Up Protection System. Technologie SUPS umožňuje ochranu převodových stupňů ihned po spuštění, což snižuje opotřebení a zabraňuje selhání.

Převodové oleje s technologií SUPS jsou také dostupné pro použití v potravinářském průmyslu.

Reichertův test

Ukázka Reichertova testu, který se používá k prokázání toho, jak použití aditiv ROCOL Extreme Pressure (EP) může snížit opotřebení.