Lubrilog

Od roku 1987 se LUBRILOG specializuje na vývoj a výrobu speciálních maziv a konkrétněji perfluorovaných maziv, které obsahují exkluzivní suroviny od společnosti SOLVAY SPECIALITY POLYMERS®, světového lídra v této oblasti. Toto privilegované partnerství trvá více než 20 let. LUBRILOG nabízí různé maziva pro všechny specifické potřeby ...

Historie:

V roce 1987 se několik inženýrů specializujících se na maziva rozhodlo spojit své dovednosti, aby navrhli vysoce kvalitní a efektivní maziva pro konkrétní aplikace v stále komplikovanější a náročnější průmyslové výrobě (sféře).

V roce 2009 se administrativní a výrobní sekce přestěhovaly do nových zařízení v Romans sur Isère, aby byly v souladu s požadavky zákazníků operujících v hlavních odvětvích průmyslu (jaderný, letecký, automobilový, farmaceutický a další průmysly). Od této chvíle, byla společnost Lubrilog schopna vyrábět všechny perfluorované maziva ve vyhrazené bílé místnosti (daleko od prachu a jiných zdrojů znečištění) a bez možnosti kontaktu s jinými mazivy vyráběnými v závodě.

V současné době, je společnost LUBRILOG certifikována ISO 9001v2008. V brzké době pak mají v úmyslu dosáhnout na standardní environmentální certifikaci ISO 14001.